Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Tutto Food w Mediolanie -relacja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Urszula Pogorzelska | 2017-05-19 14:14:56
tutto food, wphi rzym , targi spożywcze

W dniach 8 -11 maja 2017 r. w Mediolanie odbyły się Międzynarodowe Targi Spożywcze TUTTO FOOD.

Międzynarodowe Targi TUTTO FOOD 2017 w Mediolanie

 

W dniach 8 -11 maja 2017 r. w Mediolanie odbyły się Międzynarodowe Targi Spożywcze TUTTO FOOD, czyli jedno z najważniejszych w Europie wydarzeń gospodarczych związanych z branżą spożywczą. Targi Tutto Food odbywają się co dwa lata.

Tegoroczna edycja była rekordem frekwencji. Organizatorzy oszacowali, że ekspozycję odwiedziło ponad 80 tys. profesjonalistów, wśród których znajdowali się między innymi agenci handlowi, importerzy, dystrybutorzy oraz przedstawiciele sieci szerokiej dystrybucji z całego świata.

Wśród wystawców znalazły się również firmy polskie, dla których WPHI w Rzymie zorganizował wspólne stoisko narodowe. Polskie stoisko narodowe eksponowało produkty spożywcze między innymi takich producentów jak: P.H.Z Kasol - J.A.Kazberuk „Leśne Skarby”, Symbio Polska S.A., Herbapol Lublin S.A., Indykpol S.A., Z. M. „Łmeat – Łuków” S.A., Sante Sp. J., P.P.H. Tabit Sp. z o. o. „Bartolini”. Na stoisku rozpowszechniane były także materiały promocyjne polskich producentów, a wiele firm skorzystało z niego w celu odbycia spotkań z partnerami handlowymi i zaprezentowaniu swojej oferty.

Liczba odwiedzających stoisko narodowe oraz podejmowanych na nim rozmów świadczy o dużej atrakcyjności polskiej oferty dla zagranicznych partnerów.

Uczestnictwo w Targach Tutto Food było doskonałą okazją do kompleksowej promocji polskiej marki w branży spożywczej na arenie międzynarodowej. Nasze produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, a polskie firmy z sukcesem działają na zagranicznych rynkach i są doceniane przez nawet najbardziej wymagających odbiorców.

DSC0053edytuj opis zdjęcia

DSC0145edytuj opis zdjęcia

IMG-20170516-WA0005edytuj opis zdjęcia


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert