Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXVIII Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marek Kubel-Grabau | 2015-09-28 00:35:24
aktualności

Udział przedsiębiorców z wielu krajów i Polski, reprezentacji izb, klubów, instytucji finansowych oraz mediów - to możliwość nawiązania niecodziennych znajomości biznesowych.

Udział przedsiębiorców z wielu krajów i Polski, reprezentacji izb, klubów, instytucji finansowych oraz mediów - to możliwość nawiązania niecodziennych znajomości biznesowych.

Goście Konferencji – Pan Janusz Piechociński, Wicepremier i Minister Gospodarki, Pan Grzegorz Schetyna, Minister Spraw Zagranicznych, Pan Prof. Bogusław Liberadzki, europoseł, Pan Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich, Pan Dr Andrzej Hubert Willmann z Kanady, ekspert międzynarodowych przepływów kapitałowych – wystąpieniami wraz z sesją pytań w toku części plenarnej umożliwiają zdobycie orientacji w kierunkach rozwoju gospodarczego. Jest to niezbędne do podejmowania racjonalnych wyborów.

Zapowiedziane, a także doraźne wystąpienia uczestników wnoszą żywą wiedzę o rynkach krajów osiedlenia.

Pierwszego dnia Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawi wielokierunkową ofertę współpracy na preferencyjnych warunkach dla innowacyjnej wytwórczości, kooperacji i inwestycji z obszaru trzech centralnych województw.

Wyjazdowa część – 13 i 14 września br. - to bezpośrednie zaprezentowanie aglomeracji o różnych możliwościach współpracy. Gospodarzem będzie tu Samorząd – Prezydent Włocławka.

Każdego dnia po zakończeniu obrad i wizyt przewidziane jest wieczorne spotkanie integracyjne, służące wzajemnemu poznaniu i kontaktom B2B.

Udział w Konferencji - to wspólne tworzenie „Partnerstwa dla sukcesu” – przez kompetentnych uczestników. Rozszerzające się rynki dyktują nowe wymagania. Sprostamy im poszerzając nasze możliwości nowoczesnego, prorozwojowego współdziałania.

Informacje nt. XVIII i poprzednich konferencji – strona www.fundacjapolonia.pl

Kontakt z biurem: biuro@fundacjapolonia.pl , tel.+48 22 240 42 42+48 22 378 44 55.

Preferencyjne opłaty hotelowe dla uczestników  – strona WWW zakładka Hotele.

Zgłoszenie udziału - formularz rejestracyjny na stronie internetowej lub poprzez załączoną kartę zgłoszenia.